Youtube Para Kazanma Şartları Değişti

//Youtube Para Kazanma Şartları Değişti

Youtube Para Kazanma Şartları Değişti

Youtube Para Kazanma Şartları Değişti

Sosyal medyanın hızlı bir şekilde büyüyen video ağı youtube, Ocak 2018 tarihinde para kazanma şartlarını değiştirdi. Bu değişikliğin sebebi ise son zamanda para kazandırması ve bazı insanların bu durumu kötüye kullanmasıdır. Bu yüzden youtube 10.000 izlenme ile para kazanmasını açtığı kanalları bile tekrardan onaya sokarak yeni şartları olan 1.000 abone ve 4.000 saat şartını tüm youtube kullanıcılarına getirmiştir.

Bu demek değil ki abone ve izlenme süresini tamamladıktan hemen son para kazanmanız açılacak ve para kazanacaksınız. Youtube koşulları yerine getiren binlerce kanalı tek tek doğruladığından bazı kanallar neredeyse 1 yıldır beklemektedirler. Youtube üzerinde paylaştığınız videolar tamamen organik ve size ait olmalıdır. Eğer ki başka kullanıcılara ait videoları kendi kanalınıza yüklüyor ve bunlardan para kazanmaya çalışıyorsanız bu durum sizi hüsrana uğratabilir.

youtube para kazanma şartları değişti

youtube para kazanma şartları değişti

Kanalınızın tüm aşamaları geçtikten sonra ve youtube incelemesinden sorunsuz bir şekilde geçmesini istiyorsanız yüklediğiniz videolarda telif olmaması ve tamamen size ait olmasından emin olun. Sitemizden youtube abone satın al işlemleri sayesinde abone sayınızı ve youtube izlenme satın al işlemleri sayesinde youtube videolarınızın hızlı bir şekilde etkileşime girmesini sağlayabilirsiniz. Tamamen güvenlidir ve kanalınıza bir zarar vermediği gibi eğer videolarınız organik ve size aitse youtube incelemesini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Videolarınız daha çok etkileşim alması ve rakiplerinizden üst sıralara çıkmasını istiyorsanız youtube beğeni satın al hizmetlerimiz sayesinde hızlı bir şekilde rakiplerden üst sıralara çıkabilir, daha fazla insana ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmede yer alan kurallara uyduğunuz sürece sorunsuz bir şekilde youtube üzerinden para kazanmanız aktif edilecektir. Şuanda  mevcut bizimle alışveriş yapan müşterilerimizin hepsi para kazanmalarını sorunsuz bir şekilde açmış bulunmaktadırlar.

Yakın zamanda umuyoruz ki tüm youtube kanalları tek tek onaydan geçerek özgün çalışan tüm youtuberlar emeklerinin karşılığını alacak ve para kazanmalarını aktif edeceklerdir.

By |2018-08-17T21:57:37+00:00Temmuz 7th, 2018|Genel|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment