Youtube Izlenme Satın Al 2018-03-09T20:27:33+00:00

YOUTUBE İZLENME SATIN AL

YOUTUBE İZLENME SATIN AL

  1. Ülkeye Göre İzlenme Satın Alabilirsiniz.
  2. Bölgeye Göre İzlenme Satın Alabilirsiniz.
  3. Cinsiyete Göre İzlenme Satın Alabilirsiniz.
  4. Yaş Gurubuna Göre İzlenme Satın Alabilirsiniz.
  5. Tamamen Gerçek Youtube Kullanıcıları İzler.
  6. Videolarınız Youtube Video Önündeki Reklamlarda Çıkar.

İzlenmelerini arttırmak için bu sayfanın tamamını okuyabilirsiniz. İzlenme satmıyoruz, youtube videolarınızı youtube üzerinde video öncesi veya video aralarına reklam veriyoruz. Kişiye özel hedef kitlede reklam verdiğimizden dolayı sabit bir ücret yoktu bu yüzden iletişim üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Yeni bir hizmetimiz sayesinde artık müşterilerimize youtube videolarını istedikleri kitleye ulaşmalarını sağlıyoruz. Artık bot veya sahte izlemeler değil tamamen sizin belirlediğiniz yukarıdaki hedef kitlelere ait hedeflemeleri yaparak, videolarınızı youtube’de videolardan önce çıkan reklam reklamlarda gösteriyoruz. Bu sayede insanlar youtube’de video izlerken açılan reklamlarda sizlerin videolarınızı izleyerek istediğiniz hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Youtube izlenme satın aldığınız zaman belirlediğiniz hedef kitle videolarınızı izleyeceklerinden abone olma olasılıkları dahada yükselecektir.

YOUTUBE İZLENME SATIN ALDIĞINIZDA VİDEOLARINIZ NEREDE ÇIKACAK ?

youtube izlenme satın al

youtube izlenme satın al

Yukarıdaki görselde olduğu gibi videolarınız bu alanlarda çıkacak ve gerçek insanlar izleyerek videolarınızı beğenen kişiler ise beğeni yapabilir, yorum yapabilir veya kanalınıza abone olabilirler. Dilerseniz de sitemizden youtube abone satın al hizmetlerimizden faydalanıp, abonelerinizi hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.

Bot izlenme satın aldığınız zaman artık youtube yeni güncellemesi sayesinde bunları algılayıp izlenmeleri silmektedir. Fakat bizden satın aldığınız youtube izlenme servisi ile videolarınız %100 aktif youtube kullanıcılarına video reklamları ile gösterilecektir.

YOUTUBE IZLENME SATIN AL

Youtube izlenme satın al servisimiz ile artık, youtube kanalınıza yüklediğiniz videoların izlenme sayılarını arttırabilirsiniz. Youtube videolarınızın izlenme sayılarını arttırarak video sıralamalarınızı rakiplerinizden üst sıralara taşıyarak daha çok organik izleme ve abone kazanabilirsiniz. Youtube izleme satın aldığınızda videolarınızda ki adsense reklamlarına hiçbir zarar gelmez. Satın alınan izlemelerden videolarınızı izleyen kişiler reklamları göremez bu sayede güvenli bir şekilde izlenmeye sahip olabilirsiniz.

Aslında bu servisimiz izlenme satın alma değil youtube reklam hizmetidir. Sizin adınıza youtube üzerinden videolarınızı reklam vererek milyonlarca kişiye ulaştırıyoruz. Videolarınıza hiç bir zarar gelmez çünkü, youtube reklamları olduğundan kanalınıza yararı çok fazladır. Reklamlardan gelen organik izleme ve etkileşimler sayesinde kanalınızda ki videoların önerilen videolar olarak youtube kullanıcılarına gösterilmesi mümkün olabilir.

Bundan sonra youtube izlenme satın al servislerimiz ile youtube üzerinde fenomen olabilir ve videolarınızı milyonlarca youtube kullanıcısına ulaştırabilirsiniz.