Sıkça Sorulan Sorular 2018-07-22T19:05:00+00:00

SIKÇA SORULAN SORULAR

YOUTUBE ABONE HAKKINDA SORULAN SORULAR

 • Satın aldığım youtube aboneler gerçek midir acaba ? – Sitemizden aldığınız tüm aboneler gerçek ve dünya geneli youtube kullanıcılarıdır. Kanalınıza hiç bir zararı yoktur.
 • Satın aldığım aboneler paylaştığım videolarımı izler mi ? – Sitemizden satın aldığınız tüm aboneler gerçek ve aktif abonelerdir. Fakat kullanıcıların özgür iradelerine karışamayacağımız gibi izleme, beğen ve yorum yapmalarında herhangi bir şey söyleyemeyiz. Kullanıcıların özgür iradelerine kalmış bir durumdur.
 • Satın aldığım aboneler abone olmaktan vazgeçebilir mi ? – Sitemizden aldığınız aboneler gerçek ve aktif olduklarından dolayı kanalınız veya videolarınız ile ilgilenmeyen aboneler sizleri azda olsa abonelikten çıkarabilirler. Fakat bizlere bu durumu iletişim kanallarımız üzerinden bildirebilirseniz abonelikten çıkan kullanıcılar yerine yenilerini ücretsiz gönderip azalan miktarı tamamlayabiliriz. Sistemlerimiz size gönderilen tüm aboneleri kayıt etmektedir. Mevcut aboneye sahip olan kullanıcılarımız telafi için başvurduğu zaman sistemimiz ilk düşen aboneleri algılar ve yenilerini gönderir fakat, mevcut abonelerinizden düşme varsa bu durumda telafi mümkün değildir.
 • Satın aldığım aboneler ile para kazanmamı aktif edebilir miyim ? – Sitemizden youtube abone satın al hizmetlerinden aldığınız zaman hizmetlerimiz youtube para kazanma şartlarına uyumludur. Para kazanmanızı açabilirsiniz herhangi bir sorun olmaz. Yüzlerce müşterimiz sorunsuz bir şekilde para kazanmalarını aktif etmiştir.

YOUTUBE İZLENME HAKKINDA SORULAN SORULAR

 • İzleme satın aldığım zaman kaç dakika videolarım izlenecektir ? – İzleyen her bir kullanıcı en az 3-5 dakika arasında videolarınızı izlemektedir. Youtube tarafından herhangi bir müdahale olmadıkça bu süre geçerlidir.
 • İzlenme satın aldığım zaman para kazanmamı aktif edebilir miyim ? – İzlemelerimiz gerçek kullanıcılar tarafından izlendiği için para kazanmaya uyumludur ve para kazanma açmanızda herhangi bir sorun olmamaktadır.
 • İzlenme satın aldığım zaman izlenmelerde düşme veya azalma olabilir mi ? – İzlenmeler gerçek kullanıcılar tarafından izlense bile direk olarak videolarınızı izlemektedirler. Bazen youtube tarafından direk gelen izlenmeler filtrelenip 1 gün sonra düşme veya silinme olabilir. Bu durumu bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşarak bildirmeniz durumunda azalan miktarı ücretsiz olarak telafi etmekteyiz.

TELAFİ NEDİR NASIL YAPILIR?

 • Telafi demek sistemde garantisini verdiğimiz düşmeye karşı ücretsiz tamamladığımız hizmetlerin adıdır. Yani aldığınız hizmette telafi varsa düşme olması durumunda telafi yapılır ve azalan sayı tamamlanır.
 • Telafi ne gibi durumlarda yapılır ? Aldığınız hizmetin telafiye uygun görülmesi için sipariş verdiğiniz hizmetin başlangıç sayısı ve satın aldığınız hizmet toplamı önemlidir. Örn: 90 abone veya izlenmeniz var siz 100 abone veya izlenme satın aldınız. Bu sayı 190 sayısının altına inmedikçe düşme algılanmaz ve telafi yapılmaz. Ancak telafi yapılması için 190 sayısının altına inmesi gereklidir.
 • Telafi sadece her pazartesi mevcuttur. Her pazartesi azalan miktar için sitemizden iletişim bölümünden bizlere ulaşarak telafi yapılması gereken hizmeti bildirebilirsiniz.

SİTEMİZDEN ALIŞVERİŞ YAPAN KULLANICILARIN DİKKATİNE

 • Youtube’ye ait bir kurum veya kuruluş değiliz. Sadece youtube için alternatif kaynaklar üreten yazılım firmasıyız.
 • Youtube’ye ait bir kurum veya kuruluş olmadığımızdan dolayı youtube’nin her çıkarmış olduğu güncelleme ve engeller yüzünden üretmiş olduğumuz alternatif kaynaklar sistemimizde aksaklıklar veya hizmetlerde sorunlar oluşabilmektedir.
 • Youtube güncellemesinden kaynaklanan her sorunda satın aldığınız hizmetin teslimat süresi gecikebilir ve her hangi bir teslimat süresi verilmez.
 • Telafili sistemler mevcut sistem çalıştığı süre boyunca telafi verilmekte olup, almış olduğunuz hizmete ait sistemde youtube güncelleme kaynaklı düzelemeyecek şekilde bir sorun oluştuğu zaman telafide sona ermiş olur. Farklı bir yolla sorunu aşıp hizmete sunduğumuz sistemde mevcut telafileriniz devam etmez yeni servisten sıfırdan tekrar yararlanabilirsiniz.
 • Satın aldığınız hizmette sorun olması ve başlamaması durumunda siparişiniz işleme alınmadan başka bir hizmete ait aynı ücrette başka bir hizmet ile değişim isteyebilirsiniz.
 • Youtube güncellemesi kaynaklı satın aldığınız hizmet başladı ve telafi bekliyor iseniz mevcut sistem güncellemesi bitene kadar beklemelisiniz. Sipariş verdiğinizde zaten sistemde youtube kaynaklı güncelleme var ise sipariş beklemede kalmaktadır. Başka bir hizmetle değişim yapılır. Fakat sipariş başladıktan sonra güncelleme kaynaklı bir sorun olursa beklemelisiniz.
 • Youtube güncellemelerinden kaynaklı oluşan sorunlarda sadece işleme alınmış, fakat teslim edilememiş siparişlerinizi 30 (otuz) iş günü içerisinde aynı bedel dahilinde başka bir hizmet ile değişimini yapabilmekteyiz.
 • Oluşabilecek her türlü sorun ve problemler için satın alan müşterilerimizin hepsi bu yazıyı okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.
 • Youtubeabonesatinal.com Politika hükümlerini dilediği zaman değiştirebilir. Güncel Politika Platform’da yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.