Sıkça Sorulan Sorular2018-08-17T21:50:13+00:00

SIKÇA SORULAN SORULAR

YOUTUBE ABONE HAKKINDA SORULAN SORULAR

 • Satın aldığım youtube aboneler gerçek midir acaba ? – Sitemizden aldığınız tüm aboneler gerçek ve dünya geneli youtube kullanıcılarıdır. Kanalınıza hiç bir zararı yoktur.
 • Satın aldığım aboneler paylaştığım videolarımı izler mi ? – Sitemizden satın aldığınız tüm aboneler gerçek ve aktif abonelerdir. Fakat kullanıcıların özgür iradelerine karışamayacağımız gibi izleme, beğen ve yorum yapmalarında herhangi bir şey söyleyemeyiz. Kullanıcıların özgür iradelerine kalmış bir durumdur. Satın aldığınızın abone olduğunu unutmayınız ve izlenme odaklı çalışıyorsanız youtube izlenme satın al paketlerimize bakabilirsiniz.
 • Satın aldığım aboneler abone olmaktan vazgeçebilir mi ? – Sitemizden aldığınız aboneler gerçek ve aktif olduklarından dolayı kanalınız veya videolarınız ile ilgilenmeyen aboneler sizleri azda olsa abonelikten çıkarabilirler. Fakat bizlere bu durumu iletişim kanallarımız üzerinden bildirebilirseniz abonelikten çıkan kullanıcılar yerine yenilerini ücretsiz gönderip azalan miktarı tamamlayabiliriz. Sistemlerimiz size gönderilen tüm aboneleri kayıt etmektedir. Mevcut aboneye sahip olan kullanıcılarımız telafi için başvurduğu zaman sistemimiz ilk düşen aboneleri algılar ve yenilerini gönderir fakat, mevcut abonelerinizden düşme varsa bu durumda telafi mümkün değildir.
 • Satın aldığım aboneler ile para kazanmamı aktif edebilir miyim ? – Sitemizden youtube abone satın al hizmetlerinden aldığınız zaman hizmetlerimiz youtube para kazanma şartlarına uyumludur. Para kazanmanızı açabilirsiniz herhangi bir sorun olmaz. Yüzlerce müşterimiz sorunsuz bir şekilde para kazanmalarını aktif etmiştir.
 • Abone sayınız gizli olmamalıdır aksi halde işlem başlamaz veya siparişiniz eksik gidebilir. Abone sayısı gizli iken siparişiniz başlar ve düşme yaşanırsa başlangıç sayınızı bilmediğimizden dolayı telafi mümkün değildir.
 • Abone satın aldığınız zaman sadece telafili abonelerde telafi vardır. Satın alırken açıklamaları okuyabilirsiniz.

YOUTUBE İZLENME HAKKINDA SORULAN SORULAR

 • İzleme satın aldığım zaman kaç dakika videolarım izlenecektir ? – İzleyen her bir kullanıcı en az 3-5 dakika arasında videolarınızı izlemektedir. Youtube tarafından herhangi bir müdahale olmadıkça bu süre geçerlidir.
 • İzlenme satın aldığım zaman para kazanmamı aktif edebilir miyim ? – İzlemelerimiz gerçek kullanıcılar tarafından izlendiği için para kazanmaya uyumludur ve para kazanma açmanızda herhangi bir sorun olmamaktadır.
 • İzlenme satın aldığım zaman izlenmelerde düşme veya azalma olabilir mi ? – İzlenmeler gerçek kullanıcılar tarafından izlense bile direk olarak videolarınızı izlemektedirler. Bazen youtube tarafından direk gelen izlenmeler filtrelenip 1 gün sonra düşme veya silinme olabilir. Bu durumu bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşarak bildirmeniz durumunda azalan miktarı ücretsiz olarak telafi etmekteyiz.
 • İzlenme satın aldığınız zaman sadece telafili yazan servislerde telafi vardır. Satın alırken açıklamaları okuyabilirsiniz.

TELAFİ NEDİR NASIL YAPILIR?

 • Telafi için gönderilen hizmette %10’luk bir düşüş olması gerekmektedir.
 • Telafi demek sistemde garantisini verdiğimiz düşmeye karşı ücretsiz tamamladığımız hizmetlerin adıdır. Yani aldığınız hizmette telafi varsa düşme olması durumunda telafi yapılır ve azalan sayı tamamlanır.
 • Telafi ne gibi durumlarda yapılır ? Aldığınız hizmetin telafiye uygun görülmesi için sipariş verdiğiniz hizmetin başlangıç sayısı ve satın aldığınız hizmet toplamı önemlidir. Örn: 90 abone veya izlenmeniz var siz 100 abone veya izlenme satın aldınız. Bu sayı 190 sayısının altına inmedikçe düşme algılanmaz ve telafi yapılmaz. Ancak telafi yapılması için 190 sayısının altına inmesi gereklidir.
 • Telafi sadece her pazartesi mevcuttur. Her pazartesi azalan miktar için sitemizden iletişim bölümünden bizlere ulaşarak telafi yapılması gereken hizmeti bildirebilirsiniz.
 • İzlemeler sistemsel bazlı geldiğinden dolayı bazen sistem satın aldığınızdan çok fazla bir şekilde izlenme göndermektedir. Lütfen düşüş için telafi isterken satın aldığınızdaki rakam ve satın aldığınız rakam toplamının altına inmediyse telafi olmayacağını unutmayın.

Sitemizden sipariş vermeden önce hizmet sözleşmesini okumanız önemle rica olunur. Sitemizden alışveriş yapan tüm müşterilerimiz hizmet sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılır.